Ner

Välkommen till Essus

Vår målsättning är att vi tillsammans med er på ett tidseffektivt och lönsamt sätt ska förbättra och utveckla ert företags ekonomistyrning.

Redovisning & bokslut

Redovisning & bokslut
Företagets redovisning är en grundläggande del av ekonomistyrningen. Bra, effektiva arbetssätt och rutiner sparar både tid och pengar och ger precision i rapporteringen

Ekonomistyrning

Ekonomistyrning
En väl fungerande ekonomistyrning och ekonomisk planering är av betydande vikt för ett framgångsrikt företagande på både kort och lång sikt

Styrelseengagemang

Styrengagemang
Vi inom Essus har omfattande erfarenhet av styrelseengagemang i små och medelstora företag i många olika branscher.

Aktivt delägande

Aktivt Delagande
Essus bedriver aktivt delägande genom Falkess AB.
Upp

KONTAKT / ADRESS

Essus

Torggatan 7
311 34 Falkenberg
Sverige

info@essus.se

Integritetspolicy

VI PÅ KONTORET

Ingemar
0734-45 19 01
ingemar@essus.se

Niklas
0734-45 19 02
niklas@essus.se

Stefan
0734-45 19 03
stefan@essus.se

 

Ingela
0734-45 19 04
ingela@essus.se

Carina
0734-45 19 05
carina@essus.se

Jeanette
0734-45 19 06
jeanette@essus.se

 

Maria
0734-45 19 07
maria@essus.se

Alexander
0734-45 19 08
alexander@essus.se
http://www.Kreera.com web & design i Falkenberg